Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

SELKO ATEŞ TUĞLA ailesi olarak Bartın Organize Sanayi Bölgesinde 7000 m2’si kapalı olmak üzere, yaklaşık 20.000 m2 alanda kurulu, 85 çalışanı ile 13.000 TON/YIL tuğla, 5.000 TON/YIL harç olmak üzere toplam 18.000 TON/YIL Alümina Silikat Refrakter malzeme üretme kapasitesine sahibiz.

Kalite, Güven ve verdiğimiz sözü daima kazancın önünde tutan anlayışımız gereği, hammaddenin girişinden itibaren ve üretimin her safhasında modern laboratuvarlarımızda kalite kontrolü yapılmakta ve maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Ürünlerimizi üretirken çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını en üst düzeyde korumayı , çevremize ve doğaya duyarlı olarak yapmayı öncelik olarak görmekteyiz.

Ürünlerimizin kullanıldığı yerlerden başlıcaları, başta Demir ve Çelik Endüstrisi olmak üzere, Metalürji, Çimento, Kireç, Cam, Kimya, Orman ürünleri, Enerji, Petrokimya, İnşaat, Tuğla Kiremit, Makine, Endüstriyel Kazan ve Gıda Endüstrileri olarak sayabiliriz.

Şömine, barbekü, baca, kazan ve ekmek vs fırınları için kullanılan tuğla ve harçlarımızın dağıtımını ülkemiz geneline yayılan 200’ü aşkın bayimiz aracığıyla yapmaktayız.

Bununla beraber Endüstriyel ürünlerimizi gerektiğinde süpervizör desteğimizle beraber direkt tüketiciye sunmaktayız.

Ayrıca ürünlerimiz her geçen gün dış pazarlardan talep görmekte, satışlarımızdaki ihracat payı her geçen yıl artmaktadır.

2006 Yılından itibaren üretim sistemimiz TSE tarafından ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesiyle belgelendirilmiştir.

SELKO ATEŞ TUĞLA ailesi olarak hedefimiz, bu günü yeterli görmeyip, daha ileriye gitmek, ürün ve hizmet çeşitliliğimizi daha da arttırmak, daha çok ülkeye ihracat yapmak, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında bir nefer olmaktır.

 • Adres

  Yanaz Köyü Organize Sanayi Bölgesi Cumhuriyet Cad. No:2 Bartın/TURKEY

 • Telefon - Fax

  0 378 266 10 60

  0 378 266 20 66

 • Genel E-posta

  info@selko.com.tr

 • Web sayfamız

  www.selko.com.tr